Rasisti Virtanen vankilaan,vankilaan,vankilaan!
Virtanen vankilaan!
heti!
288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
sieltähän se "liberaali" RKP:n kannattaja taas huutelee.Ihme, ettei vaadita kaulaan katkaisemista niin kuin ääri-islamilaisissa maissa, kun joku pilkkaa Koraania, sillä suruille pakkoruotsi ja keinotekoinen kaksikielisyys on yhtä pyhää kuin profeetta Mohammed muslimeille.
vankilaan aivan samalla periaatteella kuin sveko vaatii KV: vankilaan. Kyllä svekojen oma kielenkäyttö on niin törkeätä ja suomalaisia loukkaavaa ja historian totuutta väärentävää, että RKP laakeijoineen pitäisi pistää kyseenalaiseksi puolueeksi. Lisäksi ovat mustekalamaiset lonkeronsa ulottaneet jokaiseen maan asioista päättäviin tahoihin, että kukaan ei taida "pysyä mukana". Kyllä on asia niin, että suomalaisen pitää saada päättää omista asioistaan ja olla suomalainen omassa, Suomessa.
Kaikille suomalaisille, ateistillekin; Kädet ristiin ja vilpittömästi ruveta rukoilemaan Suomen puolesta ja kielemme puolesta, ettei Jumala "oksenna" meidät ulos, kuten hän on profetiansa suulla sanonut. Siinäpä ateistikin tulisi huomaamaan, mikä voima on Jumalalla, kun hänen puoleensa kääntyy. Ruvetaan siunaamaan RKP:läisiä ja sen seurauksena olemme vapaita. "Siunatkaa vihamiehiänne, rukoilkaa niiden puolesta, jotka teitä vainoavat", tämä pelaa todellakin! (On tositapauksia.)