concertat iv-käyttö?

mimmmmmmu

niin voiko noita lääkkeitä käyttää suonensisäisesti?

14

15238

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -mb

      Ei tavallaan voi , ku osaa homman consertan väsääminen veto kuntoon on työläs ja tarkka( aikaavaivä ja tosi tarkka homma ei saa tehä mitään väärin jod tekee vähäsen mokan vaik ihan lopussa ja jos veilä on kiinnostusta sit ihan kaikki alusta joo ja uus conserta kehiin joo siinä meni lähes pari tuntia jod tää onnistuu tai sitä seuraava...

      Ei oo mitään järkeä ja vaikutus käväisee vain. Suuhun heitää on paras konsti saada viihdettä ja keskittymiskyä.


      -mb

    • asdfghj4

      voipas kun osaa väsää kunnolla. ite ainakin suositttelen

    • Anonyymi

      Concertan tekemiseen niin että sopivaa iv menee n 4-5min toki pitää tietää mitä otetaan talteen ja mitä ei,tarvitset puhdasta vettä,puhtaat työskentelytasot ja tilat,kirkkaan ledvalon,sekä muutaman kaupasta saatavan tuotteen.Jos ei kellot soita niin jätä välistä.suodattimia saa kai sieltä mistä kaiken muunkin rekvisiitan,oikein värkättynä apteekki amfetamiinin/amfetamiineihin lukeutuvat lääkkeet niin Vaikutus on todella voimakas jos 2kpl 18mg tablettia tehtynä nesteeksi,koska concerta on täynnä kaikkea moskaa niin hukkaan menee1g 0.02g ja 1g moskaa on n1/3 eli 0.33-0.35 siis karkeasti jää yli niin vastaa n 0.35mg 20-25% amfetamiinia. Itse en iv käytä eikä veljenikään mutta oikein tehtynä suosittelen mielummin kuin lääkkeillä pilattuja tms katupulvereita jos joskus tekee mieli ottaa. Ps. Neste ei valmiina ole paksua vaan 1.777% normaalin hanaveden tilavuudesta eli yhtä paksua kuin mehutiivisteestä valmistettu mehu:) kun metyylif saa irrotettua oikein ja hygienisesti ei siitä ole haittaa käyttäjälle oli muodossa missä tahansa.
      Sitä paitsi narkomaani ei erota piikittäessään onko tehty lääkkeistä irrottamalla vai ns oikeaa pulveria.

      • Anonyymi

        Narkkaria ei vaan näe vai eikö sitä vaan kiinnosta


      • Anonyymi

        haha. kirjoituksesi on täyttä puppua. Ellet sit haluu tunkee sitä liisteriä suonees. ja oikea erottelu kestää kuule hiukan pidempään kun 4-5min. Concertassa ainoa osuus on se valkoinen osa mikä on puhdasta minkä voi huoletta käyttää iv:nä. Ja sen erotteluun menee kuule hieman enemmän aikaa kun 5min. Enempää en ohjeita täällä viitsi antaa mutta etsivä löytää.


    • Anonyymi

      Kokkikolometoista

    • Anonyymi

      Voiko consertan 54 vetää iv sen punasen kuoren

      • Anonyymi

        Voi. Ja suosittelen consun kuoret ottamaan just erikseen nii ei ole liisteriä. Niinku vettä olis


    • Anonyymi

      lääkkeen idea on sen verran pitkävaikutteisuus, ettei siitä saa säväreitä.

      • Anonyymi

        No IV: käytön tarkotus on just se et ne nousut tulee heti.
        oon käyttäny nyt 1.5 vuotta concertaa heittämäl ja 14v kaikkea muuta niin tänään kyl päätin, et loppuu toi kiskomine. siis concertan iv käyttö on just et väsää 54mg heität jumitat 10min ja sit väsää uutta.
        yös menny 15kpl 54mg ku niit saa kokoajan kiskoo.
        puoliintumisaika on oraalisesti 3h niin heittämäl on just varmaa se 30min


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No IV: käytön tarkotus on just se et ne nousut tulee heti.
        oon käyttäny nyt 1.5 vuotta concertaa heittämäl ja 14v kaikkea muuta niin tänään kyl päätin, et loppuu toi kiskomine. siis concertan iv käyttö on just et väsää 54mg heität jumitat 10min ja sit väsää uutta.
        yös menny 15kpl 54mg ku niit saa kokoajan kiskoo.
        puoliintumisaika on oraalisesti 3h niin heittämäl on just varmaa se 30min

        Vedätkö säki erottelematta? Sitäpaitti consut on tohon muutenki paskin vaihtoehto. Ootko koittanu vetää sen 15kpl pureskelemalla? Mut joo tää topicci muutenki vitun naurettava... consui hihaa erottelematta... On viisaita käyttäjiä ja sit näit idiootteja ketä vetää mitä tahansa mihin vaan.


    • Anonyymi

      Concerta on muutenkin paskin add/adhd lääke. Jos joitain add/adhd lääkkeitä pitää nyt vetään iv niin on medikinet, loistavat eufforiat eikä liian pärisevä olo. Toisaalta mulla on add et en tiedä miten se vaikuttaa "normaalilla" ihmisellä.

      • Anonyymi

        Sanoisin että jopa parempaa kuin amfetamiini jos käyttää iv :D


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sanoisin että jopa parempaa kuin amfetamiini jos käyttää iv :D

        +medikinetit on helppo väsää.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Zelenskyi ei suostunut nöyrtymään Trumpin ja Vancen edessä, siksi meni pieleen

      Trumppia täytyy imarrella, silloin homma toimii aina. Tähän Zelenskyi ei suostunut.
      Maailman menoa
      656
      5210
    2. Harmi että

      Pidät niin vastenmielisenä. Olen minäkin välissä ollut ihan kamala sinulle ja ihmetellyt miten voit minusta tykätä. Se o
      Ikävä
      20
      2315
    3. Ajattele miten

      Paljon ottajia sinulla olisi
      Ikävä
      103
      1504
    4. Tekisitkö jotain toisin

      Kaivattusi kanssa alusta alkaen? 😍
      Ikävä
      93
      1447
    5. Trump näytti slipoveri-ukolle kaapin paikan!

      Slipoveri-ukko Ukrainan presidentti Volodimir Selenskyi meni tapaamaan valkoiseen taloon Trumppia ilman kunnon tuliaisia
      Kajaani
      205
      1414
    6. En rehellisesti usko et oisit

      Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos
      Ikävä
      23
      1396
    7. Nainen, olet jotenkin lumoava

      Katselen kauneuttasi kuin kuuta, sen loistoa pimeässä. Sen kaunis valo on kaunista sekä herkkää ja lumoavaa. Olet naisel
      Ikävä
      68
      1145
    8. Näin sinusta taas unta!

      Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly
      Ikävä
      8
      1100
    9. Tulee ikävä

      Ja toivon että saan anteeksi ❤️
      Ikävä
      72
      1027
    10. Kun Zele jenkeissä kävi

      Enää ei Zele saanutkaan miljardeja ilmaista rahaa niin helposti. Läksyttivät oikein kunnolla pientä miestä ja joutui poi
      Maailman menoa
      267
      1025
    Aihe