JBR:n ranta

löytyykö tietoa: onko Dubai Marinan rannalla (ranta, joka keskeisellä paikalla JBR:lla) aurinkovarjoja ja aurinkotuoleja vuokrattavana? Jos on, mitä mahtavat maksaa/pv?
5888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Muistaakseni JBR:n rannalla ei ole vuokrattavana aurinkotuoleja. Omat kamppeet siis sinne mukaan.

Äänestä

ei ole vuokrattavana.

Äänestä
  • Ei ole

    Äänestä

Onkohan Marinan rannalla suihkuja ja wc:t? Löytyykö kioskeja ja baareja, joista saa ostettua juomaa ja jäätelöä lapsille?

Äänestä
  • Rannalta ei löydy yleisiä suihkuja ja wc:tä, lähimmät vessat on kahviloissa walkilla tai sitten jos jaksaa kävellä rappuset ylös plaza levelille jbr:n taloissa niin siellä on yleisiä vessoja. Kahviloista saa ostettua juomaa ja muutamia jätskikiskoja löytyy walkilta myös. Baharista,Sadafista ja Amwaj sektorilta löytyy plaza leveliltä myös kauppa joten sieltäkin saa ostettua rannalle mukaan juotavaa ja syötävää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jumeirah jane kirjoitti:

löytyykö tietoa: onko Dubai Marinan rannalla (ranta, joka keskeisellä paikalla JBR:lla) aurinkovarjoja ja aurinkotuoleja vuokrattavana? Jos on, mitä mahtavat maksaa/pv?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu