Härski Isäntä

vihdoinkin sain omat luvat. Tein keskuksen kanssa diilin eilen että välittävät ajotarjoukset suoraan autooni muiden kollegoiden ohi, vaikka olisi muut odottelemassa sitä keikkaa. Maksan niille kiinteän summan joka kuukausi. Nyt loppui tolpilla notkuminen. taitaa muita vituttaa hä?
5512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

etsimään kuskia ja sit ei kun Thaikkulaan kiiluman pikkuhuoria ... jos meinaat todella Härskiksi Isännäksi

Äänestä

"välittävät ajotarjoukset suoraan autooni muiden kollegoiden ohi, vaikka olisi muut odottelemassa sitä keikkaa"

Kerro ihmeessä mitä sieniä pitää syödä, että moiseen lausunto kuntoon pääsee?

Äänestä
  • sieniä, riittää kun on normi, siis taksi, älyllä varustettu isäntä. Silloin saa tuommoista tekstiä aikaan.
    Kait tuon alalla olevana olet huomannut, ainiin, ethä sitä kykene huomaan, kun sinulla on se taksarin normi äly

    Äänestä

Aika kehno provo sinällään....jatka vaan vanha homo haaveilemista, kenties joskus saatkin oman liikenneluvan. Kunhan ensin saat ajokortin, sitten ammattiajoluvan ja sitä rataa....

Äänestä
  • ja mitähän sä homo niille maksat, muuta ku persettä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tolppa homo kirjoitti:

vihdoinkin sain omat luvat. Tein keskuksen kanssa diilin eilen että välittävät ajotarjoukset suoraan autooni muiden kollegoiden ohi, vaikka olisi muut odottelemassa sitä keikkaa. Maksan niille kiinteän summan joka kuukausi. Nyt loppui tolpilla notkuminen. taitaa muita vituttaa hä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu