Osallistu käytettävyystutkimukseen

Etnoteam Finland Oy

Uusimman teknologian tulisi kehittyä kuluttajan hyödyksi.

Oletko kyllästynyt kömpelöihin ja vaikeaselkoisiin palveluihin? Toimiiko puhelimesi niin kuin sinä haluaisit? Nyt sinulla on tilaisuus päästä vaikuttamaan tuotteiden ja palveluiden kehitystyöhön osallistumalla käytettävyystutkimukseen.

Etnoteam Finland Oy on yksi Suomen johtavista käytettävyyskonsultoinnin yrityksistä. Testaamme säännöllisesti uusia, vielä julkaisemattomia teknisiä innovaatioita.

Tuotteiden/palveluiden arviointitilaisuudet järjestetään tiloissamme Helsingin Kaisaniemessä (Vilhonkatu 6A). Tilaisuudet ovat rentoja ja mukavia, kestoltaan 1–2 tuntia. Osallistujille maksetaan aina palkkio, yleensä se on 40€:n lahjakortti Stockmannille.

Tarvitsemme jatkuvasti uusia osallistujia. Ilmoita kiinnostuksestasi meille ilmoittautumalla internetissä:

http://www.etnoteam.fi/osallistu

Ilmoittautuminen ei sido mihinkään, voit aina kieltäytyä osallistumisesta. Antamiasi tietoja ei luovuteta eteenpäin.

Tervetuloa antamaan mielipiteesi!

Etnoteam Finland Oy

0

929

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Sannan kirja USA:n bestseller!

        "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
        Maailman menoa
        191
        11733
      2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

        ...ei tykänny Sanna Marinista
        Maailman menoa
        29
        8184
      3. Metsäalan rikolliset

        Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
        Sotkamo
        58
        6176
      4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

        Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
        Maailman menoa
        171
        5106
      5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

        ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
        Maailman menoa
        42
        4881
      6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

        Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
        Maailman menoa
        47
        4460
      7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

        Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
        Maailman menoa
        116
        4363
      8. Missä vaiheessa

        Päätit luovuttaa suhteeni?
        Ikävä
        118
        3835
      9. Juuri muiston ne

        Rakastuneet katseesi. Huh
        Ikävä
        81
        3333
      10. Miten paljon

        Olet halunnut mun kanssa?
        Ikävä
        48
        1821
      Aihe