Osaako kukaan..

..pösöö tietäjä sanoo, että onko 306 1.8 sedan pösöössä takana levyjarrut vai rumpujarrut? Kiitoksia etukäteen vastauksista.
7146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

vilkuilla mitkä siellä on, luulisi laatuautoissa olevan levyjarrut käyttöjarruina ja rummut seisontajarruina. Sen näkee vanteessa olevien aukkojen kautta mitkä siellä on.

Äänestä
  • itellä ei ole kyseistä autoa, siksi kysyinkin.

    Äänestä

Mallia -95 306 Diesel rummut

Äänestä

.... on 306 1.8:ssa myös takana.

Äänestä
  • -00 306 Hdi. Ja levyjarruilla myös seisontajarru, eli ei niitä veem. pikkukenkiä levyn keskellä.

    Äänestä

miulla on 306 1.6 ja siinä on takana rumpujarrut.

Äänestä

mutta jos tässä on siis kyse 306 1.8 litraisesta versiosta niin eikös siinä ole levyt edessä ja takana?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


herkka85 kirjoitti:

..pösöö tietäjä sanoo, että onko 306 1.8 sedan pösöössä takana levyjarrut vai rumpujarrut? Kiitoksia etukäteen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu