Onko Reiman tehtaan myymälässä´muulloin samallaista alennuspäiviä, kuin reiman päivän aikoihin???
Reiman teht.myym.
äiteee100
8831
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
muakin kiinnostaisi!!!
mutta ei niistä kai ilmoteta kun vajaa vk aiemmin seudussa...
eikä mulle kerrottu mitään mistään alesta?!
Samaa tässä mietin, kun ensi viikolla taitaa olla tyhjennysmyynti... onko siellä oikeasti jotain ostettavaa? Siis esim. haalareita, sisävaatteita tms. ?
Siellä on nyt parhaillaan varaston tyhjennysmyynti ja tehtaanmyymälässäki jotai alennuksia. Eli 15-17.4.2010. Olihan tuolla alennuksia ja porukkaa, tavaraa tuntu olevan enää vähän jäljellä, en sitte tiedä tuovatko lisää.
enää lähteä katsomaan? Muuten vaan ajattelin kun lähdetään perheen kanssa autoilemaan että kannattaako enää poiketa kankaanpäässä.
Kyllä jäi taas luu vetävän käteen. En ostanut kerrassaan mitään; minua ei saa jonottamaan muutamien vaatteiden takia.
kiinalaisia vaatteita lähteä ostamaan , laatu on tosi huonoa !!!