Electrolux pölynimuri ZE360P (valkoinen)

4839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ostin hiljattain Electroluxin Ultrasilencerin (vaalean sininen, hinta 199,- Prismasta) ja olen todella tyytyväinen. Markkinoiden hiljaisin - siis hiljainen imuri, lopultakin! Pieni, näppäräliikkeinen ja tosi tehokas. Entinen oli joku kallis Mielen "tehopakkaus", kömpelö ja painava mölytoosa.

Äänestä
  • löysin hyvän.hehehehee.kaatopaikaltako ?

    Äänestä

Hei! Euronicsista saat vastaavan ZE305-imurin hintaan 159e ja siinä tulee litteä lattia-/mattosuulake normaalisuulakkeen lisäksi. Terv. Euronicsin myyjä

Äänestä
  • osta kerralla kunnollinen miele imuri ei tarvitse katua.ps. ei gigantista on kallis kauppa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


--------- kirjoitti:

Onko hintansa väärti?
http://www.gigantti.fi/product/kodinkoneet/polynimurit/polynimurit/ZE360P/electrolux-polynimuri?Selected=Alternatives#tProductTa...
saa myös suositella muita max.200 euron imureita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu