Näytönsäästäjä

ei mene aina päälle? Missä kursorin pitäisi olla jotta menisi?
7282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Paikallaan.

Äänestä
  • Mutta ei silti lähde pyörimään...

    Äänestä

  • Gunnari kirjoitti:

    Mutta ei silti lähde pyörimään...

    Ja ongelma ei ole näytönsäästön ajatuksessa? lähteekö jos ihan kokeilet näytönsäästäjä/esikatselu?
    Toinen joskin ei kovin todennäköinen. Tarkista ettei näppäimistöstä ole jokin nappi jäänyt pohjaan.

    Äänestä


Selvä Bugi...

Äänestä
  • Nyt toimii...

    Äänestä

Esim. odota 10 minuuttia, sen jälkeen se aukee. Elikkä pitää asentaa minuutin/tit milloin se aukee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gunnari kirjoitti:

ei mene aina päälle? Missä kursorin pitäisi olla jotta menisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu