Bongobändi

Ketkä ovat Veltto Virtasen lisäksi mukana siinä Velton bongobändissä. Onko Oinonen? Entäs se talvisodan muuramelainen?
6109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Entäs se talvisodan muuramelainen?

Tämä muuramelainen on hauska tyyppi "mitä vittua te täällä teette"...kysymys irakilaisille...tämän takia olen PS. siellä on hauskoja tyyppejä.

Äänestä
  • Muuramen mies oli kuulemma tosi hauskan näköinen seuraavana aamuna, ainkin Hesarin mukaan. Kuin talvisodasta tulossa! Milloin on seuraava risteily?

    Äänestä

  • Hottentot kirjoitti:

    Muuramen mies oli kuulemma tosi hauskan näköinen seuraavana aamuna, ainkin Hesarin mukaan. Kuin talvisodasta tulossa! Milloin on seuraava risteily?

    Hottentotit Muurameen. YESS!

    Äänestä


Rami Sipilä taitaa hakata bongorumpuja. Halla-ahoa Veltto ei kelpuuta mukaan.

Äänestä

Palatakseeni alkuperäiseen kysymykseen, onko yhdestäkään perussuomalaisesta Veltto Virtasen kaveriksi siinä bongobändissä, vai onko jokaisen persun sävelkorva niin vinksallaan, että Veltto joutuu pärjäilemään yksikseen (sen muuten huomaa!!).

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hottentot kirjoitti:

Ketkä ovat Veltto Virtasen lisäksi mukana siinä Velton bongobändissä. Onko Oinonen? Entäs se talvisodan muuramelainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu