Tässäpä Taavetin Sm-liiga vihje joka on myöhässä peesarien kannalta mutta niin on itseasiassa tarkoituskin jottette hyödy vihjeestä!
35 JYP - SaiPa 1
1,45
45 KooKoo - D Team 1
1,55
Pelitapa: Tavallinen (Rivejä: 1 kpl)
Kokonaiskerroin: 2,24
Panos: 67,00 €
Hinta: 67,00 €
Pelattu to 11.3.2010. Pelin numero 7436-013272835-16.
Tulospäivämäärä pe 12.3.2010.
Taavetin Sm-liiga-vihje!
4
106
Vastaukset
- Lahden Köpis
Lappeenrantalaiset johtoon! Ja Taavetilla kusee niin että kuhina käy! Millainen vitun lantapunttispermapillu betsaa Jyväkylän landeja? Hähähähäää! Kyösti nauraa ryppyista reikäänsä kovasti sormettaen samalla Karjalaa kitaten ja pallejaan läpsytellen! Hähähähäää!
- Töttöröö21
2-1 ja 1-0 tilanteet eka erässä. Suunta on siis aivan oikea. Taisipa Teppo erehtyä kun meni Saipaa pelaamaan, hehheh.
Rahantuloa ei voi estää kun taavetti vetolapun kehiin pistää! - Maistuu mulle
muttei aito taavetti.
Taavetin vihje on RÖGLE. Luleå ei vieraissa vakuuta, eikä ole ottanut kuuteen peliin ainuttakaan pistettä vieraskaukalosta. Röglellä ei sinänsä ole pelattavaa sarjassa, mutta on silti hyvässä vireessä. Kaatanut kotonaan kovempiakin porukoita ja ottanut pisteitä paremmiltakin joukkueilta kuin Luleå.
- Töttöröö21
Taavetti vihjasi tismalleen oikein ja kukaan ei voi syyttää että nämä olisivat jälkivihjeitä. Ne oli annettu täsmälleen samaan aikaan pelien alkamisen kanssa.
Huomenna lisää luvassa ratkiriemukkaita viimehetken vihjeitä joista ei valitettavasti ole teille mitään hyötyä!
Huomatkaa etten todellakaan ole SE Taavetti josta täällä paskantäytteisellä palstalla niin paljon puhutaan.
MINÄ omaan todellisia kykyjä päinvastoin kuin se jälkipelaava hinttari joka ei tiettävästi koskaan ole yhtä kokonaista onnistunutta tuplaa onnistunut palstalla ennen otteluja esittämään.
Tämä Töttöröö21-nimimerkki tuntuu jo ensimetreistä asti onnistuneelta valinnalta. Tämä Taavetti-nimimerkin omistava jälkipelurihan tuntuu olevan jotenkin seksuaalisesti mieltynyt lukuun 21 joten päätin kokeilla sen taikaa nimimerkissäni :) Ja hyvinpä tuntuu pelaavan :) Heti voitto!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa6517023Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?414764HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa2982696- 1411979
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1321589Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon3961522- 161459
Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E101303Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki201234mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k101119