Teräspallit tylsää tylsää

karvaista alla

Kyllä on tylsää, hyvänen aika.

Kuka tylsä, rumaääninen juontaja, lihapulla (anteeksi, mutta ei yleensä ole tapana). Kauhean kireä ja ruma ääni miehellä.
Samoin piinaavalla pirulla älyttömän ruma puheääni, ei mitään karismaa.

Mistä tällaisia miehiä löytyy?

5

689

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • järkyttävän huonoa

      surkea typykkä, epäuskottava, mene kotiin. Evvk.

      Mikko Leppilampi oli ainoa hyvä, mutta varmaan ei katsonut alaspäin.

    • ghhgh

      Todella pohjanoteeraus koko Teräspallit. 10min ja olin jo aivan kypsä. Tietääpähän mitä ei katso jos ei halua vajavaista räävintää tsiigailla.

      • kiero kuin

        Siksi en edes nähnyt, mitä se voittajaksi äänestetty teki.

        Miten se äänestys oikein organisoidaan. Onko se nauhoitettu ja äänet todella laskettu. Sekin matkittu ulkomailta. Monestakin ohjelmasta. Eikä sitäkään onnistuttu edes juontamaan niin että olisi ehtinyt muodostaa oman suosikkinsa ja sitten jännittää sen puolesta. Ei onnistunut jännitteen luomisessa, ohjaus täysin pielessä.


    • .......m,kl

      4minuuttia kestin sit vaihtu kanava,vattu mitä jaskaa koko paska ohjelma..tollast kukaan viitti kat´too..ei naurata

    • Hyvän HuumorinYstävä

      Ai että kun porukka jaksaa itkeä heti kun jollain on pokkaa tehdä jotain uutta ja todella normaalisti poikkeavaa... :D

      Ohjelma aivan rautainen ja itse tykkäsin pirun toiminnasta aivan sikana. Eikä puheäänessä mitään vikaa, karisma tulee kaikkialta muualta kuin puheäänestä.

      Mutta onneksi täällä netissä saa kuka tahansa ilmaista mielipiteensä nimettömänä ja olla kriitikko. Harva vaan osaa kirjoittaa rakentavaa kritiikkiä ja useimmat kommenetista just tällasta itkua.. :D

      TERÄSPALLIT ONTERÄSTÄ ja niin on myös PIINAAVA PIRU!!! JEEEE!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      118
      3956
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3285
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      67
      1897
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      219
      1361
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1262
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      219
      1026
    7. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      765
    8. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      706
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      20
      706
    10. Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?

      Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,
      Sinun unelmalomasi
      6
      695
    Aihe