Teräspallit tylsää tylsää

karvaista alla

Kyllä on tylsää, hyvänen aika.

Kuka tylsä, rumaääninen juontaja, lihapulla (anteeksi, mutta ei yleensä ole tapana). Kauhean kireä ja ruma ääni miehellä.
Samoin piinaavalla pirulla älyttömän ruma puheääni, ei mitään karismaa.

Mistä tällaisia miehiä löytyy?

5

683

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • järkyttävän huonoa

      surkea typykkä, epäuskottava, mene kotiin. Evvk.

      Mikko Leppilampi oli ainoa hyvä, mutta varmaan ei katsonut alaspäin.

    • ghhgh

      Todella pohjanoteeraus koko Teräspallit. 10min ja olin jo aivan kypsä. Tietääpähän mitä ei katso jos ei halua vajavaista räävintää tsiigailla.

      • kiero kuin

        Siksi en edes nähnyt, mitä se voittajaksi äänestetty teki.

        Miten se äänestys oikein organisoidaan. Onko se nauhoitettu ja äänet todella laskettu. Sekin matkittu ulkomailta. Monestakin ohjelmasta. Eikä sitäkään onnistuttu edes juontamaan niin että olisi ehtinyt muodostaa oman suosikkinsa ja sitten jännittää sen puolesta. Ei onnistunut jännitteen luomisessa, ohjaus täysin pielessä.


    • .......m,kl

      4minuuttia kestin sit vaihtu kanava,vattu mitä jaskaa koko paska ohjelma..tollast kukaan viitti kat´too..ei naurata

    • Hyvän HuumorinYstävä

      Ai että kun porukka jaksaa itkeä heti kun jollain on pokkaa tehdä jotain uutta ja todella normaalisti poikkeavaa... :D

      Ohjelma aivan rautainen ja itse tykkäsin pirun toiminnasta aivan sikana. Eikä puheäänessä mitään vikaa, karisma tulee kaikkialta muualta kuin puheäänestä.

      Mutta onneksi täällä netissä saa kuka tahansa ilmaista mielipiteensä nimettömänä ja olla kriitikko. Harva vaan osaa kirjoittaa rakentavaa kritiikkiä ja useimmat kommenetista just tällasta itkua.. :D

      TERÄSPALLIT ONTERÄSTÄ ja niin on myös PIINAAVA PIRU!!! JEEEE!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      54
      4796
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      175
      4319
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      133
      3972
    4. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3922
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      49
      3701
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      79
      3518
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      99
      3074
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2905
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2736
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      17
      2514
    Aihe