Makailin telakalla veneeni kannella aurinkoa ottaen ja ohi meni nainen. Nostin Renault-pulloani ja lasia ja pyysin ryypylle.
Naimme 6 minuutin kuluttua kiimaisena pelkillä pakkasesta kovilla patjoilla ja emme tieneet toistemme nimeäkään. Nainen lähti varvin ja tyhjenneen pullon jälkeen matkoihinsa. Mitä tästä ajattelette?
Olen naimisissa
8
655
Vastaukset 8
- fuykuykguyg
Joskus kysyntä ja tarjonta vaan kohtaavat. Toivottavasti oli tuotteeseen tyytyväinen.
- Olen kade
Mihin se pullo tyhjeni?
- rell
sitten sä heräsit ja päästit kissan ulos
- heh62
Minäkin olen toivonut tuollaista. Rellu ja veneenkansi ovat helppoja järjestää, mutta jonkun tuntemattoman naisen saaminen muutamaksi minuutiksi paikalle edellyttää yleensä huomattavaa rahapalkkiota jota en toistaiseksi ole halunnut maksaa. Niinpä toivon edelleen.
- TaaviT
Ryyppäsit sitten koko pullon ja kuvittelit kaiken. Onneksi olkoon hyvistä kalsarikänneistä. Pese ittesi ja veneesi kuitenkin.
Kirjoitustyylistä päätellen kirjoittajana on eri palstoilla häiriköinyt mielenterveyspotilas, hänen käyttämiään nikkejä ovat mm. Remonttirane, Aurinkolahden Asukas, XO-mies, Okt Asukas jne. Lähinnä ko henkilö on pyörinyt asuntopuolen palstoilla, ja hänen harhoihin sisältyy aina "arvokkaat" alkoholijuomat, ja muiden kadehdinta.
Toivottavasti olen väärässä...!!- heh62
Kokemukseni mukaan suuri osa täällä pyörivistä on samanlaisia vaikka mielen sairautta ei olekaan diagnisoitu.
- P: Öpi
heh62 kirjoitti:
Kokemukseni mukaan suuri osa täällä pyörivistä on samanlaisia vaikka mielen sairautta ei olekaan diagnisoitu.
Seuraava otsikkosi lienen.
Minulla on AIDS ja olen eronnut ja 5 lasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten yksi ihminen
Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,681338- 771307
Olet lihonut kuin pullataikina
Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?741175Kyllä on ihmisillä paha olla
Harmi, kun se pitää kipata toisten niskaan. Noh, huhuhan kertoo, että koko palsta on menossa kiinni. Pitäneekö paikkan164857- 45753
Festivaaliko?
Ei kunnon valoja tai mitään rakenteita, amatöörien puuhastelua äänentoistoa myöten.Yksi soittotaitonen bändi! Luisia kyl35734- 58730
Mustikanpoimintaa
Raskasta ja hidasta hommaa on vaikka kyllä pääsisi ihan hyville tuntipalkoille jos ämpärin tunnissa ehtisi hyvältä paika80642Ammoniakkivuoto
Oliko tämä Kiantaman tehtaalla? Ei heitä huonot uutiset Kiantamaa kiertämästä. Pitäsikkö jo laittaa lappu luukulle ja mu18618Mies viimeinen viestisi..
Minkä verran panostit? Oliko jotain kokreettista. Pyysitkö treffeille? Ilmoititko halusta tavata? Epämääräisiin ei mon126618