Jokerifanit ovat KUSIPÄITÄ. Eikö savupommin laikaisijalle tullut mieleen että joku astmaatikko olisi voinut vaikka tukehtua. Eipä tullut sillä Jokerifanithan ovat vähä-älyisiä.
Ettepä ymmärrä jääkiekosta mitään ja siksi on erinomaista että Jokerit eivät pärjää.
Hyvä JYP
3
231
Vastaukset
- Jyppiläinen
Kuten edellä kirjoittanut todistaa, on myös fiksuja helsinkiläisiä.
Henkilökohtaisesti pidän siitä että tulaan vieraisiin ja huudetaan ja kannustetaan omia mutta sitten kun joukkoon eksyy edes yksi mulkku niin tässä on tulos, kaikki tuomitaan. Jyväskyläläisenä ja suurena jyp fanina olen tod. pahoillani että viattomat joutuivat kärsimään kuten jokerifanit niitä muutamaa mulkeroa lukuunottamatta jotka siellä paukuttelivat, yleisö ja pelaajat (koska ottelun tunnetaso todella kärsi jokerifanien puutteesta).
Toivottavasti helsinkiläinen faniryhmä sauraavankerran ottaa ohjat omiin käsiinsä ja karsii nuo huligaanit pois jo fanibussissa tai mieluiten jo asemalla, vetäkää vaikka porukalla turpaan ja opettakaa pilaamaan muiden lauantai ilta.
Ps. en kannusta ketään väkivaltaisiin tekoihin..:)- grregrereg
savupommin heittelijät eivät olleet niitä aitoja jokru faneja vaan niitä häiriköitä
- eeefefee
grregrereg kirjoitti:
savupommin heittelijät eivät olleet niitä aitoja jokru faneja vaan niitä häiriköitä
mutta savupommin heittäjä oli silti JOKERIFANI... ja jokerifani=häirikkö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1227111Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1224897L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa644195TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153443Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7192231Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2681654- 671445
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581418Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j571366Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221306