MITEN IHMEESSÄ

Mamu saa 2800€/kk ja Suomalainen 410€/kk???

Kyllä tämä asia on 10000% tärkeämpi kuin joku vitun Tiitisen lista!
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kukaan ei ala sulle antamaan lisää liksaa.
Onkihan jo suhteessa, kun aiemmin sanoit 390 € Ja nyt sanot 410 €, niin, nousua palkaasi paljonkin.

Ei muuta kuin kääntelet sukkahousuja toisnpainkin, se säästää ½

Punikin kohtalo sulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyrpii! kirjoitti:

Mamu saa 2800€/kk ja Suomalainen 410€/kk???

Kyllä tämä asia on 10000% tärkeämpi kuin joku vitun Tiitisen lista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu