Kuka on haastanut ja kenet?

Mikä onkaan todellinen rikosepäily tai sitten kuviteltu sellaane?
Tietäiskös apujuristimme Jussi von Fieandt-Pikkupyry?
6111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

varmaankin olen jotakin loukannut näillä viesteillä vitut sano vatanenen jos seksistäkään ei saa puhua täällä ollenkaan

Äänestä
  • täällä saa sexistäki puhua

    Äänestä

  • se on vain nettiharakoitten hörhötystä.
    Lepo vaan!

    Äänestä

  • kersantti-3 kirjoitti:

    se on vain nettiharakoitten hörhötystä.
    Lepo vaan!

    Haastaa niin se häviää koko jutun se on aamen

    Äänestä

  • kersantti-3 kirjoitti:

    se on vain nettiharakoitten hörhötystä.
    Lepo vaan!

    Kertsantille tuloo kirijootusvirehiä

    Äänestä

  • ja ussein! kirjoitti:

    Kertsantille tuloo kirijootusvirehiä

    Tulloo =) jos ei pikku sievissään heh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käräjät jatkuu kirjoitti:

Mikä onkaan todellinen rikosepäily tai sitten kuviteltu sellaane?
Tietäiskös apujuristimme Jussi von Fieandt-Pikkupyry?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu