Minulla oli tasan viikko sitten keskenmeno ja tänään huomasin, että rinnoistani tulee maitoa. Onko kellään käyny samoin tai osaako kertoa miks näin käyny ja kauan tota maitoo tulee?
Vastaukset 2
- adefasdfas
tosin, imetykseni esikolle oli loppunnut vasta pari kuukautta ennen raskautta. Huomasin vain keskenmenon jälkeen että nnoin viikon ajan tihkui maitoa vähän.
- ex-hoitsu
Minä kävisin sinulla lekurilla. Maidon tulo rinnasta täytyy aina tutkia, jos kyseessä ei ole juuri synnyttänyt/imettänyt äiti. Tsemppiä jatkoon!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241456
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361062Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella441004Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes88854Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.97737- 67723
- 25700
- 34692
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist23610- 8571