Mun mielestä ei kuulosta kovin miehekkäältä. Mitäs mieltä naiset on? Kyllä mä oon sitä mieltä että tosimies on karvanen. Mulla on pitkä tukka ja parta ja kaikki muutkin karvat tallessa.
Jos oma muija kuitenkin haluis ajaa häpykarvat, niin ehkä suostuisin?
Jos oma muija kuitenkin haluis ajaa häpykarvat, niin ehkä suostuisin?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Itse ajelen karvat säännöllisesti kullista ja pusseista pois.
Naiset on olleet myönteisen yllättyneitä. Olen saanut sen käsityksen, että on kyllä monelle naiselle lisäkiihoke tämä tämä karvattomuus. Varsinkin kypsemmille 45-50 ladyille..
Vieraanko et antais ajella?
Ei kannata ajella karvoja. tosimies on karvainen.
Muna karvat täytyy olla vähintään yhtä pitkät kuin itse slerssi. se kato on mukava yllätys naiselle kun karvojen seasta löytyykin mahti slerssi!
Kuulostaa hyvältä=)
Mul ainakin karvankasvu genitaaleissa on sitä luokkaa, että pakko on ajella silloin tällöin. Tota vempelettä ei nimittäin löydä sieltä ryteiköstä muuten...
Näin se yleensä on, jos haluaa olla siisti ja trendikäs on ajettava.
Murtolukuna tuo 3.75 on kova homma jo sinänsä kun on puhe karvoista. Ja jos sen ajattelee niin, paljasta ajettua alueena vartalosta on 3.75.
Posliini on paras. Miehelläni on, ajelee (tai mä ajan) säännöllisesti! Kiva osa esileikkiä muuten... On ehdottomasti parempi seuraavista syistä:
1) hygienia. Karvoihin jäänyt hiki haisee järkylle.
2) Kivemman näkönen, ja kulliki näyttää pidemmältä
3) Aivan ihanaa naisen ottaa suihin, kun ei oo kavat koko ajan hammaslankana ja nielussa kiinni.
Kokeiles, niin varmaan nautitte molemmat enemmän suuseksistä ja seksistä yleensäkin. Muista vaan ajella sitten säännöllisesti, sillä alkaa kutiamaan, mikäli sänki pääsee kasvaa liiaks. Terveisin, posliini itsekin (26-v, eli ei mikään vanhempi lady)
ei voi todeta muutakuin, että POSLIINI on paras. sekä miehellä, että naisella. suuseksikin on paljon nautinnollisempaa, kun karvat on veke.
Karvaton,mulle kiitos!!!!Suuseksiä haluamme usein mieheni kanssa ja on todella inhottavaa jos karvoja suussa.Sänkikin mieluusti pois ettei ole kasvot ruvella.
Itse olen ajellut tai vaimoni ajellut kaluni ja pallini karvat yli 15v ajan.
Vaimoni kannatta ehdottomasti karvatonta mallia ja niin monet muutkin naiset.
Uimahallissa joku karvaperse mulkoilee ilkeästi, mutta mulkoilkoot.
En ole katunut päivääkään karvattomuuttani.
Ajoin kerran kokeeksi karvat pois ja mamma on ihan hulluna muniini. Koko ajan haluaisi imeskellä ja lutkuttaa.....suosittelen.
kyl mustakin vaan ois kiva jos mieskin ois ajellu karvansa! ällöttävää kun miehellä on kauhee pehko jalkojen välissä ja sinne pitäs viel mennä nuolemaan\ imemään!! yök!! silee ja karvaton mulle!!
Kerran erehdyin ajamaan munakarvat pois ja syyhy oli hirveä. Minä ajan munakarvani sitten, kun nainen lopettaa lahnaamisen.
Makuja on monia. Itse tulen hulluksi ajelluista, kiinteistä palleista, niitä on kiva helliä. Karvat - joka puolella kehoa - yököttävät minua. Herkkyyttäkin hommaan tulee lisää, kun molemmilla posliini. Takaapäin tuntuu hauskalta, kun paljaat pallit osuvat paljaan pimpan huulille työnnellessä. Ja eipä tarvi olla nyppimässä karvoja suustakaan pois. Minusta miehelle riittäisi pelkät ajellut pallit, mutta toki saa olla kokonaan poslarikin.