joilla ollut tuulimuna,onko ruskea vuoto/lima jatkunut kauan,vai onko loppunut esim.viikko vuotamisen jälkeen? itsellä tuli n.viikon verran joskus pyyhkies ruskeaa limaa paperiin,nyt jännitän onkohan masussa ketään..
te
sellaista.........
4
340
Vastaukset
- 6+6
tullut mitään limoja tai vuotoja, ultrassa huomattiin 6 2 viikoilla että kyseessä on tuulimuna. Millä viikoilla olet?
Voithan käydä ultrassa jos viikkoja on kasassa 5- -.-.-.-.-.-.-.-.-.-
olen vkolla 8 4,limaa tuli vkolla 6-7..
- 6+6
-.-.-.-.-.-.-.-.-.- kirjoitti:
olen vkolla 8 4,limaa tuli vkolla 6-7..
ultrassa
- adffasdf
limaa tuli mulla rv7-8 sitten loppui hetkeksi, sitten alkoi uudestaan rv9 ja kohtu tyhjeni kokonaan. Oli tuulimuna. Tavallisessakin raskaudessa voi olla pikkuvuotoja, varmista ultralla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2282988Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1902630Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101237Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411198- 701098
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2971095Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3701075Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21995Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808