Mahdottomuus

Mahdottomuus on kepulaisen itsekritiikki.
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt se jo kuvittelee olevansa pataljoonan komentaja, vaikka meriittejä on vain jalkarättien viikauksesta.
Sairaus etenee aliupseri evp:llä????

Äänestä
  • Vanha homokaverini, nykyinen vaippa-aliupseeri ja jalkarättipataljoonan komentaja. Näin on näreet, herra paratkoon???

    Äänestä

Mahdottomuus myös on kepulaisen tuntema häpeä mistään tekemisistään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi reppanoita kirjoitti:

Mahdottomuus on kepulaisen itsekritiikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu