Hieno esitys.Menee mummoille ihan täysin läpi.
Hannun uusi video murolla
Video 400
8278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/user/WISHWinCapita
mitä Hannu sanoo...
Sairain vale ; en luvannut voittoja...hehe
ton tyypin on pakko olla mielisairas. Siis en voi edes käsittää mitn joku ihminen voi olla noin tyhmäkin.
lainata Kingiä. Hyi helvetti. Kavootin tekstejähän noi selkeesti on. Ja tunnetusti sikahan seki on.
Hannu esittelee vapaasti jaettavaa MetaTrader ohjelmaa omanaan. http://www.metatrader4.com/
Ja uskovaiset uskoo!! Mutta mitäpä sitä ei tekisi välttääkseen vanketutta. Mutta tällä huijauksella taitaakin tulla vain lisää istuttavaa. Mutta eihän tuohon halpaan tosiaan mene muut kuin wc-uskovaiset. Kyllä KRP ja oikeus näkee mistä todella on kysymys ja kuka (arvaatte kai) tuon vedätysyrityksen takana on.
siis sen ettet ymmärrä mistään mitään, mutta suu kyllä käy, kuten adan opetuslapsille on opetettu.
>Hannu esittelee vapaasti jaettavaa MetaTrader ohjelmaa omanaan. http://www.metatrader4.com/
Ja uskovaiset uskoo!!
Siis jälleen kerran adailua valheen opetuslapselta;
Keksi SATU ja ala sitä paheksua, sitten julista tuomio ja hullumhei kunnes huomaatkaan!
Tietokoneohjelma on varmasti kopio tosta ohjelmasta, hannu ei edes 3 % hypnoosissa voisi tehdä tollaista ohjelmaa...ei riitä taidot kuin peruukin ostamiseen.
Hannun epätoivoinen yritys on tuomittu epäonnistumaan. Tämä Meta Traderin käyttö osoittaa vaan, ettei Hannu ollut edes FxTraderia vääntänyt, eikä mitään tuon ohjelman seuraajaa ollut työn alla. Nyt yritetään vaan jonkun avustuksella vastentahtoisesti vääntää asiat näyttämään muulta, kuin mitä ne todellisuudessa on. Senhän näki jo Hannun esiintymisestä. Jokainen joka tuntee Hannun tietää, ettei hän puhunut omalla suullaan. Verratkaa vaikka siihen hypnoosivideoon, jossa Hannu oli luonteva itsensä. Tämä oli väkisin väännetty, eikä hän selvästikään ollut ylpeä "ohjelmointitaidoistaan". Jos hän olisi kyennyt tekemään jotakin itse, niin nyt se olisi pitänyt tuoda esille. Mitään konkreettista ei kuitenkaan ollut, vain höpinää jostakin triangle correlator indicatorista... tyhjiä puheita siis.