Kunnon pano
--------
710538
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ja varsinkin iso musta.
lerppakulli ei naiset tollasesta tykkää
On suorastaan säälittävää katsoa tuo alkukantaisen panemisen ihannointi. Itse kestin n. 30 sek. Voidaanko todella julkiseen levitykseen laittaa pätkiä jossa nainen ilmiselvästi kärsii. Nautin itse naisen nauttimisesta lähes yhtäpaljon kuin omastani. Jos tuo äskeinen oli kiihottavaa menkää hoitton.
pelkkää mustan alistamista
Kamalaa nylkyttämistä, antikllimaksin hetkellä nainen voisi potkaista piikkarinsa koron yhtä syvälle mustan miehen persiiseen kuin musta jäpä tököttää lerppaansa
Jos näet tuon noin, niin mene hoitoon. Olet näitä syyllistämisestä perverssiä nautintoa saavia, tai sitten on vaan niin pieni pili että harmittaa.
kalua tiukkaan reikään...hehehe...
http://xhamster.com/movies/301711/gay_dude_rides_his_partner_039_s_cock.html