tekisi niin mieli

laittaa jotain tekstaria,mutta enhän minä mitenkään voi sitä tehdä :(
4461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onko numero hukassa?

Äänestä
  • hukassa mutta on muita esteitä...

    Äänestä

vaikeaa. Mitä järkeä kirjoittaa tänne tuollaista? Sen kun pistät menemään kaivatullesi sitä viestiä ja sillä selvä. Minä se en kuitenkaan ole koska nainen oien itsekin.

Äänestä

niin.. tiedän tunteen.. toisaalta en saisi sinuun yhteyttä pitää mutta toisaalta haluan laittaa viestiä.. :O toisaalta olisi ihana saada viestiä juuri siltä jota sitä eniten odottaa vaikeaa voi todellakin olla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävä... kirjoitti:

laittaa jotain tekstaria,mutta enhän minä mitenkään voi sitä tehdä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu