Pois asiattomia kirjoittavan suikkapään viestit täältä. Ilmoittakaa kaikki henkilöstä joka kerta ylläpidolle. S.uikkapää on palstan häirikkö joka ei osaa muutakuin jauhaa samaa soopaa.
Suikan linja
häirikkö pois
3345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
omasta puolestaan. Älä sinä sillä päätäsi vaivaa. Ugh.
Palstan älykkyysosamäärän on todistettavsti saavuttanut "suikkapää".
Tällä palstalla on yksi pahempikin häirikkö: Tää yks elämätön olmi joka kaikkiin postauksiin jurnuttaa, kuinka katsastuksesta ei ole tutkimusten mukaan hyötyä, ja se pitäisi lakkauttaa. Eikä ikinä tarjoa linkkiä tai mitään viitettä tähän tutkimukseen. Kyseinen kaveri kirjoittelee nimimerkeillä Totuuseipala, Masterofallmetal, tai jotain muuta naurettavaa.
Kyseiselle vajukille ei pelkkä banni riitä. Jos joku viettää kaiket päivät jossain suoli24:ssä nillittäen jotain näin harhaista paskaa, on hänet saatettava pikimmiten psyykkiseen hoitoon. Rassukkahan voi olla pidemmän päälle vaaraksi itselleen ja muille.