Kyllä pikkusen alko ahdistamaan kun näin tuon uudemman Canesten mainoksen, pidetäänkö nyt ihmisiä ihan ääliöinä ettei ne muka ymmärrä kun sanotaan "puikko auttaa sisäisesti ja voide ulkoisesti" ja onhan tuossa pakkauksessa ohjeet mukana.
Nyt on pitänyt lisätä mainokseen vielä piirros naisen alapäästä. Jännityksellä siis odotan uudempaa versiota mainoksesta miesinfo.fi, erektiohäiriö......piirrettynä, vai ihan oikeesti. Heh!!
Nyt on pitänyt lisätä mainokseen vielä piirros naisen alapäästä. Jännityksellä siis odotan uudempaa versiota mainoksesta miesinfo.fi, erektiohäiriö......piirrettynä, vai ihan oikeesti. Heh!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Erektiohäiriölääkkeiden mainossloganeiksi saaa vapaasti käyttää näitä: "Mies, eikö sinulla seiso?" Tai "Mies, eikö sinulla ota eteen?" :D
Saisivat nuo v**tuvoidemainokset poistaa telkusta.
Siitä sitten 4 tunnin opetus acti päälle, et tietää minne teikään puikko ja mihin se rasva laitellaan. Mainokset on sillä tasolla, millä uusavuttomat asiakkaatkin. Taitaa olla muissakin intiimi tuotteissa opetus filmi mukana, et kaikkia juttuja ei tungeta nenään ja korviin. Muuteskin tuommoset mainokset on turhii. KORTSU mainoksia pitäs olla ruudussa, kun muuten kansa sikiää ihan liikaa ja tietyt ryhmät ei ymmärrä moisen vermeen olemassaoloa muuten. Yhdellä sanalla sanottuna: Nyky mainokset on surkeita!!!
Kyllä, kortsu mainokset ruutuihin.
Itse olen aina kortsua käyttänyt.
Vain kustessa ja naidessa pois ottanut.