bonuslaina ym.

onko joku saanut noista paikoista lainaa? ite en ole ikinä, ja mitää merkintää ei ole.
3858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pelkää huijausta kaikki wired-bitin firmat..ainakin nämä tulee mieleen bonuslaina, gsmlaina, vippipankki, fastcash..sillo ku oli vielä kaikki tiedot kunnossa niin en saanut näistä paikoista vippiä ikinä..

Äänestä
  • Reissuluotto on kanssa ihmeellinen,en ole koskaan saanut sieltä vaikka tiedot kunnossa edelleen.
    Reissuluotto sentään yksi alkuperäisistä ja edelleen toiminnassa?

    Äänestä

  • lainakielto kirjoitti:

    Reissuluotto on kanssa ihmeellinen,en ole koskaan saanut sieltä vaikka tiedot kunnossa edelleen.
    Reissuluotto sentään yksi alkuperäisistä ja edelleen toiminnassa?

    reissuluotosta toimii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


buy kirjoitti:

onko joku saanut noista paikoista lainaa? ite en ole ikinä, ja mitää merkintää ei ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu