Tietääkö kukaan, koska VRL palaa tauolta?
VRL??
8
632
Vastaukset
- TiD33
Sitten, kun Feanaro muut porukat saavat sivut kuntoon :)
- suff-
Kiitti vastauksesta :))
- Muhbee
hyvä, luulin jossain vaiheessa että on kokonaan lopettanut! :)
- rkLiljankukka
Sitten kun sivujen ylläpitäjä saa sen valmiiksi. Ei kannata hoputtaa, ihmisillä on myös oikee elämä, ja tommosen sivun koodamisessa kestää varmaan aika kauan. En itse ole elänyt päivää jolloin olisin tiennyt vrl:llästä ja se olisi ollut toiminnassa.
- lumikki ruukkunen
Kuinka kauan VRL on nyt ollut tauolla?
- melissa p.
lumikki ruukkunen kirjoitti:
Kuinka kauan VRL on nyt ollut tauolla?
VRL on ollut joulukuulta (2009) asti tauolla, mikäili oikein muistan. Elonmerkkejä havaittiin keväällä, kun etusivun teksti vaihtui.
- Huoh taas
Tuo on niin typerää kun kaikki vaan rähähtää ettei kannata hoputtaa kun on muukin elämä. Se vain on niin että monia se mietityttää kun VRL kerta niin isoksi osaksi virtuaalimaailmaa on halunnut. Pitäisi omistajien itse miettiä omistautuvatko tehtävälleen vaiko antavatko paikan jollekkin muulle, sillä tiedän että monia muita houkuttaisi myös pitää yllä VRL:ää, en tiedä millä tuloksin muttah...
Minusta voisi olla edes oikeus kysyä milloin valmiit ja miten etenee, se on hieman epäreilua VRL:n "riippujaisille" eli niille jotka eivät ilman sitä osaa elää, koska jos edes tietäisi suuntaa missä mennään ja mitä tahtia edetään voisi monenkin mieli rauhoittua ja kun ylläpitäjät itse informoisivat ei heidän tarvitsisi hukkua kysymyksiin.
- Vrl_____
Onko jollakin sen vrl sivujen tekijän sähköpostia? Voisi lahettää sille viestin ja kysyä koska sivut tulevat taas toimintaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2004115Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t572914Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per891528Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181286Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va121244Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi71053Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20221052- 471003
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt234982- 49946