VAIHTAKAA KASETTIA

ON MASENTAVAA LUKEA KUUKAUDESTA TOISEEN SAMAA JASKAA.
EIKÖ TUPPUKYLÄLLÄ OLE MUITA PUHEENAIHEITA ???????????

OTTAKAAPA MALLIA VAIKKA YLEISTÄ POHJOISPOHJANMAAN KESKUSTELUSIVUISTA.
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaikka mäkihypyistä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HOHHOIJ kirjoitti:

ON MASENTAVAA LUKEA KUUKAUDESTA TOISEEN SAMAA JASKAA.
EIKÖ TUPPUKYLÄLLÄ OLE MUITA PUHEENAIHEITA ???????????

OTTAKAAPA MALLIA VAIKKA YLEISTÄ POHJOISPOHJANMAAN KESKUSTELUSIVUISTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu