"Jeesus"Jortikan ajat ovat ohi..näin se vaan on,ennen tuo auktoriteetti tepsi ja pelaajat pasko housuun,nyt se on muisto vaan,uskottavuus on tipotiessään..Siihen päälle viellä huippu ulkomaan avut niin avot.. vanhoja paskoja jotka on tullu tänne surffaileen ja ottaan eurot pois.Siihen ku lisätään vielä Pirnes ja Imuri Riksman ni hahahah.Ainoo joka on pelannu omalla tasolla on Hentunen.
Jortsu ulos!
4
299
Vastaukset
- Kaanitar
Jortsu saa potkut viimeistään lokakuun lopussa. Nylanderin voisi laittaa Ruotsiin menevään laivaan. Lukon Tomi Penttisen silmä luultavasti sokeutui Nylanderin mailan iskusta eikä muutenkaan ole minkäänlaista motivaatiota peleihin.
- joskus!!!
vuosina 99-01 jokeri faneilla oli lakana mukana turkuhallissa jossa luki turku imee jortikkaa.kukas se nyt imee jortikkaa jokerit HAH HAH HAA.
- matkalaukut pakattu
kortsu.. kröhöm, siis jortsu lähtee kanarialle, äh, ibitzalle 4 pv:n päästä. se kerto mulle kun oltiin itiksen höyrysaunassa... kahdestaan!
http://trophyhockey.org/manager_creation.php?ref=13791 - Jortikka sucks
5 senttiä sinistä nahkaa ja tippa päässä. Mutta ei hätää: sen tipan voi pyyhkäistä pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1134223
- 331857
- 991395
Onko työperäisen maahanmuuton tarve enää sama?
Kun avoimia työpaikkoja on lähes 40 % vähemmän? https://yle.fi/a/74-20051974 Oma väkikään ei saa töitä.1601255Anteeksi nainen että käyttäydyin typerästi
Saat mut aina vaan jotenkin sekaisin Ensiks en ajattele edes sua ja sit kun nään sut en muuta haluu ja se halu vaan ylt501090- 1221046
- 126993
Loppuko Kaupungin Herroilta polttopuut ?
Taisi loppua Kaupunginherroilta ja työntekijöiltä polttopuut, kun on pitänyt kaataa Urheilutien varresta kaikki komeat p70966Jes! Sointu Borg ja Topi Borg yhdessä TV:ssä - Eikä kyseessä ole Tanssii Tähtien Kanssa...
Topi Borg tuli tv-kansan tuntemaksi Kirjolla sarjasta. Sointu Borg on mm. yrittäjä, kirjailija ja Rohkeasti röyhkeä -kir13921- 80793