Jortsu ulos!

Koffman

"Jeesus"Jortikan ajat ovat ohi..näin se vaan on,ennen tuo auktoriteetti tepsi ja pelaajat pasko housuun,nyt se on muisto vaan,uskottavuus on tipotiessään..Siihen päälle viellä huippu ulkomaan avut niin avot.. vanhoja paskoja jotka on tullu tänne surffaileen ja ottaan eurot pois.Siihen ku lisätään vielä Pirnes ja Imuri Riksman ni hahahah.Ainoo joka on pelannu omalla tasolla on Hentunen.

4

339

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaanitar

      Jortsu saa potkut viimeistään lokakuun lopussa. Nylanderin voisi laittaa Ruotsiin menevään laivaan. Lukon Tomi Penttisen silmä luultavasti sokeutui Nylanderin mailan iskusta eikä muutenkaan ole minkäänlaista motivaatiota peleihin.

      • joskus!!!

        vuosina 99-01 jokeri faneilla oli lakana mukana turkuhallissa jossa luki turku imee jortikkaa.kukas se nyt imee jortikkaa jokerit HAH HAH HAA.


    • matkalaukut pakattu
    • Jortikka sucks

      5 senttiä sinistä nahkaa ja tippa päässä. Mutta ei hätää: sen tipan voi pyyhkäistä pois.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      210
      2793
    2. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      125
      2659
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      77
      1743
    4. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      233
      1305
    5. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      63
      1288
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      47
      1098
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1001
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      841
    9. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      6
      823
    10. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      46
      823
    Aihe