Demarit laskee samaan gategoriaan..

Peräkammarin -, Pankko-, homopojat! Kaikki on yhtä ja samaa pohjasakkaa! Kaksi ensimmäistä ryhmää ovat ykeensä pers`suomalaisia!
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämmöinen sitoutumaton pienyrittäjä joka hommaa itse työnsä ja työllistää muutaman muunkin, niin pitää SAK/demareita onnettomina luusereina ja loisina, luulevat että yritykset on sosiaalitoimistoja. SAK teltta homo/pride kulkueessa oli kyllä paikallaan, se on niille oikea paikka politikoida

Samoin näitä maajusseja jotka väittää olevansa yrittäjiä, laiskana katselee ikkunasta kun vilja kasvaa, tukiaisia odotellen, yrittäis edes jatkojalostaa tuotteitaan mutta kun pieru kiertää saappaassa niin kivan lämpöisesti niin kuka nyt tuvasta ulos lähtee kuin pakolla.

Kokoomus pellet on aina vaalien aikaan pienyrittäjän asialla, tulokset kun julkaistaa, niin silloin muisti mennyt, mutta mieluummin äänestää kokoomusta jos on pakko valita demareiden ja kokkareiden väliltä, demarit on suomen yrittäjä vastaisin puolue joka on kuolemassa pikku hiljaa kun punikki papat noutaa viikatemies.

Persuista en tiedä, tai sen tiedän että ensivaaleissa vie demareilta monta paikkaa, mitä olen kavereiden juttuja kuunnellut, sekavaa porukkaa

Vasemmistosta ja vihreistä idiooteista ei viitsi edes vaivautua kirjoittaan mitään, kommareita, idiootteja ja maanpettureita kaikki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varma.kosto kirjoitti:

Peräkammarin -, Pankko-, homopojat! Kaikki on yhtä ja samaa pohjasakkaa! Kaksi ensimmäistä ryhmää ovat ykeensä pers`suomalaisia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu