kymensanomat

Jo kolme päivee kun kymensanomian ei onnistu tilata netin kautta heidän järjestelmästä määräaikaiseksi 27eurolla .En ihmettele jos tilaajat loppuu
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi tilaisit Kymen Sanomat ? Onko siinä jokin perustelu ja järki ? Se aivopesee sossujen suuntaan mm.
Uutisointi on muutenkin valokoivaa määrättyyn suuntaan ja muutkin jutut, et saa totuutta sieltä. Johdattaa harhaan.

Äänestä
  • paperilaatunsa johdosta pepun eli reilusti sanottuna perseen pyyhintäänkään.

    Sytykkeenäkin kelvotonta ja samasta syystä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilaus ei onnistu kirjoitti:

Jo kolme päivee kun kymensanomian ei onnistu tilata netin kautta heidän järjestelmästä määräaikaiseksi 27eurolla .En ihmettele jos tilaajat loppuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu