Leijona-nainen ja levoton jousimies miehenä

näensinut

Hei :)
Olen horoskoopiltani leijona nainen,ja olen seurustellut nyt puoli vuotta jousimiehen kanssa...
Voisiko joku yställisesti kertoa,kuinka me sovimme yhteen,ja mitkä ovat suhteemme kompastus kivet? ja kertoa yleensäkkin näistä merkeistä niiden vahvuuksista,ja heikkouksista :) kiitos..
olen syntynyt 23.07 1991 klo 00.30,ja mieheni 04.12 1990... Auttakaa!!

3

677

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Astrologist

      jos kertoisit missä olette kumpikin syntyneet, sillä kunnollisen syntymäkartan tekemiseen tarvitaan myös syntymäpaikkakunnan (siis yleensä sairaalan paikkakunnan) pituus- ja leveysasteet.

      Noin yleensäottaen Leijona ja Jousimies sopivat erittäin hyvin yhteen, voisi sanoa että perinteinen pari. Kumpikin on tulimerkki eli ovat keskenään positiivisessa ja helpossa kolmioaspektissa. Mutta pelkät aurinkomerkit kertovat todellakin vain pienen jyväsen totuudesta...

      • näensinut

        leijona eli minä olen syntynyt vaasassa,ja jousimies mieheni on syntynyt pietarsaaressa :)


      • mystic fortuneteller
        näensinut kirjoitti:

        leijona eli minä olen syntynyt vaasassa,ja jousimies mieheni on syntynyt pietarsaaressa :)

        minä jos joku tiedän horoskoopeista ja astrologiasta! voin sanoa varmuudella, että syntymäpaikkakunnalla ei ole mitään merkitystä. Mutta nuori neiti oletko aivan varma että uljas miehesi on syntynyt 4.12.. Minua on kutsuttu ennenkin selvännäkijäksi ja minulla tulee heti käsitys että hän on syntynyt 2.12.. ? Olisiko mitenkään mahdollista? Varmista asia.
        Yleisesti ottaen joulukuun alkuun syntyneet jousimiehet ovat oikeita roomeoita ja vallan manioita petipuuhissa, myös kovia harrastamaan ja tekemään kaikkea mahdollista mikä kuulostaa jännittävältä ja vaaralliselta.. osuinko oikeaan? Vastaa minulle ja kerro osuinko oikeaan niin voimme kartoittaa suhteenne tulevaisuutta tarkemmin..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      71
      4245
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      17
      2710
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2417
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      15
      2412
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      2203
    6. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      109
      2183
    7. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2131
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      607
      1937
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1915
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    Aihe