Vanhanen uhkasi kepulaiselle

hirveimmällä uhkaasille Kreikkaa;-)))) Tuet pois!!!! Siinä on sellainen fatwa, että kukaan kepulainen ei tiedä mitään kauheampaa tai pirullisempaa, tuet pois! Ajatelkaa, siis saavutettu tuki pois! Kyllä kepulainen tietää miten toinen kepulainen laitetaan ruotuun! Tuet pois!
995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vanhanen on karmea imaami ja julma kiristäjä !.

Ei noin voi ihmisiä kohdella. Tuet pois !??. On pahalainen, on....

Äänestä
  • Ahtaajien tukia, ettei lakko tuet ole suurempia kuin normaalit palkat. Kun he saivat lakkoillessaan toista sataa euroa päivässä.

    Äänestä

  • Olet törppö kirjoitti:

    Ahtaajien tukia, ettei lakko tuet ole suurempia kuin normaalit palkat. Kun he saivat lakkoillessaan toista sataa euroa päivässä.

    ... ja äitikään ei tehnyt mitään.

    Äänestä

  • adfgda kirjoitti:

    ... ja äitikään ei tehnyt mitään.

    yleislakkoon! Näättä närhen munat! kun kepu pistää rajusti haisemaan!

    Äänestä

  • PASKAAN TUKEHTUU kirjoitti:

    yleislakkoon! Näättä närhen munat! kun kepu pistää rajusti haisemaan!

    haisevan sian puolikkaan kassakaapistaan ja raahaa sen eduskuntatalon portaille! Tukiin ei kosketa!

    Äänestä

  • Tukieinari kepusta kirjoitti:

    haisevan sian puolikkaan kassakaapistaan ja raahaa sen eduskuntatalon portaille! Tukiin ei kosketa!

    Kepu on ollut ja on ainut puolue joka vastusti/ vastustaa tukia. Vasemmiston tukia kannattava haiseva sika on eduskunnan sisällä, vaikeus on saada se sieltä ulos haisemasta.

    Äänestä

Entisessä itäisessä neuvostounionissa oli kazastanin puuvillamafia joka riisti petkutuksilla, valheilla,
tilastokikkailuilla mielettömät summat Moskovalta. Kaikki päätyi lopulta n-unionin etelävaltioiden
kommunistieliitin ylelliseen elämään. Nyt on meno ihan sama eu-ssa . Välimeren mafia petkuttaa,
valehtelee, ryöstää mielettömät summat eu-n kassasta. Sitten mm Bulgaariasta ja Romaniasta läetetään
rupusakki tänne turvapaikanhakijoiksi. Pojoisen karvahattuvyöykkeen maille kuen Suomelle on varattu
ikuinen maksajan rooli. Hienoa eu harazoo.

Äänestä
  • Siis pohjoisen alueen palkansaajien homma on se maksajan rooli.

    Kepu on se Suomen "puuvilla"mafia.

    Äänestä

  • Meppi Soini ei hyväksy Kreikan talouden pelastamista hah ,hah haa.
    Soinille vastaus on tyly,mutta hän ja häntä nuoleva eu-uskovainen
    media ei kerro sitä meille,eli Bryssel vastaa Soinille
    "mene karvahattuinesi sinne mistä olet tullutkin lasku tulee perässä"

    Täytyyhän se Soinin jotain näytellä ettei unohdettaisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuet pois! kirjoitti:

hirveimmällä uhkaasille Kreikkaa;-)))) Tuet pois!!!! Siinä on sellainen fatwa, että kukaan kepulainen ei tiedä mitään kauheampaa tai pirullisempaa, tuet pois! Ajatelkaa, siis saavutettu tuki pois! Kyllä kepulainen tietää miten toinen kepulainen laitetaan ruotuun! Tuet pois!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu