Se nelinkertainen tappaja, joka Raumalla joskus 70-luvulla heitti miehen kanaaliin, nyk. nimeltään kai Roi Vataja (tai jotain sinne päin), asuuko nykyisin Porissa? Sellaisia juttuja on liikkunut. Käsittämätöntä että tommonenkin saa kulkea vapaalla jalalla.
Kanaali banaali anaali...
Kanaali-Koskinen
8
1156
Vastaukset
- ccccccccc
ei roitsu asu porissa.
- tinoz
ei asu porissa eikä käy edes porissa
- böö84
Poriinhan se ensiks tuli mut joutu Porissa samantien käräjille! Rikoksena oli pahoinpitely mut ei ollu tarpeeks näyttöö!
- LAW
böö84 kirjoitti:
Poriinhan se ensiks tuli mut joutu Porissa samantien käräjille! Rikoksena oli pahoinpitely mut ei ollu tarpeeks näyttöö!
sampolassahan tuo ryppää ja rellestää ja asuu tää Anaali-koskinen
- kuin Suomessa
LAW kirjoitti:
sampolassahan tuo ryppää ja rellestää ja asuu tää Anaali-koskinen
voisi nelinkertainen tappaja, hyvin arvaamattomaksi tunnettu, kuljeskella vapaana? Eläköön eduskunta ja oikeuslaitos!
- hikisukka viki
kuin Suomessa kirjoitti:
voisi nelinkertainen tappaja, hyvin arvaamattomaksi tunnettu, kuljeskella vapaana? Eläköön eduskunta ja oikeuslaitos!
porissa vaikuttaa ja hyvin voi! ...ja eikös se ole tavallisille kansalaisillekin mukavaa kun naapureissa asuu murhamiehiä , raiskaajia , pedofiilejä ja kaikenmaailman pillerivillejä...?? ei käy kattokaas aikanne pitkäksi kun joudutte kodeissannekin kurkkimaan olkanne yli!!
- nahka-niilo
LAW kirjoitti:
sampolassahan tuo ryppää ja rellestää ja asuu tää Anaali-koskinen
toi anaali. laittaa heti pyssyn piiloon, kun karaokea lauletaan ja illan viimesiä poikain kanssa lähekkäin tanssitaan.
- nyyh yyh
eikö sullaka ole elämää, kun täällä mietit toisten tekemisiä..nolo bongattu taas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",315222Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1412444- 1392118
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541947Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171800"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1711121Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää70971Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313889Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172810