Ja kivasti kolahti 8 kohteen rekka!
Ilves-Jokipojat 1
Vilpas-Namika Lahti 2
Kauhajoki-Kataja 2
ToPo-Kouvot 1
Korihait-LrNMKY 1
Linköping-Fölunda 1
Skellefteä-Färjestad 1
BK Häcken-Trelleborgs 1
Kerroin 34.51 Veikkaus Panos 15€ Voitto 517.65€
Ilves-Jokipojat 1
Vilpas-Namika Lahti 2
Kauhajoki-Kataja 2
ToPo-Kouvot 1
Korihait-LrNMKY 1
Linköping-Fölunda 1
Skellefteä-Färjestad 1
BK Häcken-Trelleborgs 1
Kerroin 34.51 Veikkaus Panos 15€ Voitto 517.65€
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siihen ku ois hiffannu lyödä muutaman huntin niin ois tullu jo snadisti fyrkkaaki! Mut toisaalt, kuka noihi superlappuihi uskaltaa panostaa enemmä ku kympin pari..
Itellää kusi jällee kerra sekstetti yhteen tasuriin.. Kiitos hannover!
Taisi olla ihan eka kerta sulle, kun osui? Niin suuri tapaus, että muutit ihan nimimerkkisikin juhlan kunniaksi et sillei hei! Hieno rivi kuitenkin, joten onnittelut!
Rekat osuu toki harvoin muttei tuo sentään eka kerta ollu et sillei hei!
Nimimerkki vaihtui kyllä voiton kunniaksi et sillei tällei!
Rekkamies sai näet kiinni about kuukausi takaperin sm-liiga rekan kertoimella 1213 ja 10€ paukulla et sillei näin!
Voitolla ollaan ja rutkasti et hei silleen!
Paneskellaa tähän jo valeeseen huomisen saletti rekka.
31.3
HPK - HIFK 2 2,60
Kärpät - JYP 2 2,20
Inter - CSKA Moskova 1 1,42
Djurgården - Brommapojkarna 1 1,95
Esbjerg - AGF 1 1,95
Club Brugge - Kortrijk 1 1,40
Zulte-Waregem - Sint-Truiden 1 1,85
Kerroin: 79,99 PAF
Tänään on paljon vaikeampi nasauttaa kuin eilen. Melkein mikä tahansa voi mennä väärin noista. Itse ajattelin yrittää tänään riskivetoja, esim. Tukholman paikallispelissä voisi kokeilla B-poikia. Djurgårdenin kerroin ei ihan riitä. Toivon tietty, että Interkin voittaa CSKA:n, mutta kerroin on aika vitsi silläkin. HIFK ja Jyp vaikuttaisivat ihan hyviltä kokeiluilta, varsinkin HIFK.
Tuohan koostuu pääosin pakkovoitoista joten selvästi "ammattikuski" kyseessä. Onhan tuo peesattava parilla eurolla.