Moukat

Kärppä yleisö buuas tps pelaajille kun haki mitalleja Mitä moukkia kyllä se sivistys sinne ouluunkin joskus tulee juntit
3300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuskin koko halli buuasi. Kaikissa katsomoissa on tyhmiä. Jopa Turussakin!

Äänestä

turussahan niitä vasta onkin,meinaan tyhmiä k
katsojia yli 10000 parhaillaan.

PS Mitä yhteistä on turkulaisella ja hylkeellä?
Molemmat sanoo ONX ONX

Äänestä

kyllä hävettää kanssaoululaisten puolesta... yleisön käytös raksilassa oli todella ala-arvosta. aina kun vastustaja pyrki hyökkäämään ni alkaa kamala vihellyskonsertti ja sit toi tps mitalien haku.. hävettäääää

mut kyllä kärpät hienosti pelasivat ja voiton ansaitsevat, fanit (paikanpäällä olleet) katsokoot peiliin ja aikuistukoot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Manu kirjoitti:

Kärppä yleisö buuas tps pelaajille kun haki mitalleja Mitä moukkia kyllä se sivistys sinne ouluunkin joskus tulee juntit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu