Takaroiskeläpät

Mistä voi hankkia takaroiskeläpät uuteen Octavia Combiin?
10727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ne löytyy,sopii hyvin paikalleen. Ei kannata väsätä tarvikeläppiä!

Äänestä

Taitava heppu tekee tarvikeläpistä(esim. simoniracingin) tyylikkäät läpät. toki VAG-kuskeilta ei sellaista voi odottaa, eihän söpöjen sipsuttelijoiden kynsien alle saa mennä kökköä.

Äänestä
  • Hittoako sitä nysväämään kun kerran niitä saa valmiina Skoda-kaupasta.

    Äänestä

  • özlöngörmön kirjoitti:

    Hittoako sitä nysväämään kun kerran niitä saa valmiina Skoda-kaupasta.

    Ihan turhaa alkaa tekee mitää omii virityksii, näyttävät järkyttäviltä ja sit tosiaa voi mennä likaa kynsien alle.

    Äänestä

  • söötti kundi kirjoitti:

    Ihan turhaa alkaa tekee mitää omii virityksii, näyttävät järkyttäviltä ja sit tosiaa voi mennä likaa kynsien alle.

    http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3393

    Äänestä


  • pyh vaan kirjoitti:

    Kyllä VAG-tuotteiden palstat ihan yhtälailla oikeita noilla hinuripojille.

    rassaamaan roiskeläppiä ja pakoputkea!

    Äänestä

  • Jortse kirjoitti:

    rassaamaan roiskeläppiä ja pakoputkea!

    Sä oot Jortse ihana höpönassu, oikein söötti poika.

    Äänestä

  • imen sua kirjoitti:

    Sä oot Jortse ihana höpönassu, oikein söötti poika.

    kaikenlaisia mielikuvitusjuttuja ja päiväunia...

    Äänestä

Onko niistä takaläpistä oikeasti mitään hyötyä? Nuo orkkikset kun tuppaa monessa autossa olemaan vielä kovin pieniä.
Omastani ajattelin ottaa läpät takaa pois, kun vaihdan kesäkiekot alle, on niin ruman näköiset leveiden renkaiden kanssa kuikelot läpät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1.8 TSI kirjoitti:

Mistä voi hankkia takaroiskeläpät uuteen Octavia Combiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu