Mistä löytyy

Mistä baarista saa parhaiten naisia Kuopiossa keskustan ravintoloista, oisko kokemuksia ja missä on parhaimmat sekä kauniimmat naiset??
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eiköhän parhaimmat ja kauneimmat ole jo varattuja.
ja tuolla asenteella karkoitat viimeisetkin ehdokkaat.

Äänestä

Kauneimmat ja parhaimmat löytyy Karhu buarista petoselta ja kesäisin Humina buarista Neulamäestä , keskustaan on turha mennä kun siellä on vain nirppanokkasia varattuja typyjä , jos vahingossa keskustaan olet joutunut niin ehkä Anturassa voep pistäytyä naista vonkaamaan.

Äänestä
  • Ok,kiitoksia tiedoista, oon kuullu huhua et Apteekkari ois hyvä :D....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joni__ kirjoitti:

Mistä baarista saa parhaiten naisia Kuopiossa keskustan ravintoloista, oisko kokemuksia ja missä on parhaimmat sekä kauniimmat naiset??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu