Olisko kenelläkään vinkkiä kesän edullisimmista lentolipuista Budapestiin? Onko tiedossa tarjouksia Finskiltä tai Malevilta ja milloin olis ajankohtaista? Mieluiten Helsingistä lähtevät.
lentoliput
7
557
Vastaukset
- Jó utat
Helsinki-Vantaalta lentelee suoraan Budapestiin Finnair ja Malév. Edullisimmat lenot saa kun ottaa menon reilusti ennen formulaviikonloppua ja paluun reilusti formuloitten jälkeen. Esim. Finnairilla 26.7. -5.8. maksaa 205 euroa ja Malévilla 25.7. - 3.8. 49.700 HUF (n.190 euroa). Kannattaa varata ajoissa.
- matkakärpänen
Olipa hyvä vinkki ja matkustusaikakin passaa, kiitti vaan tiedosta! Kun ei ole niin nuukaa milloin menee niin silloin mielummin valitsee edullisimman vaihtoehdon.
- 14+6
wizzair.com. Turun kakkosterminaalista halpalentoyhtiöllä Budapestiin, lennot kahdesti viikossa.
- hullutellen
Hulluille päiville on yleensä tullut edullisia lippuja Budapestiin Finnairilla, onko tietoa miten tänä vuonna. Hullut päivät kai on ihan tuota pikaa...joko tässä kuussa ???
- 2+7
Hullut Päivät alkavat 14.4.2010
- ja matkaan.
2+7 kirjoitti:
Hullut Päivät alkavat 14.4.2010
Siis Hulluttelut alkavat tuota pikaa ens viikolla, toivottavasti tulee hyvän hintaisia lippuja Budapestiin.
- se tupsahti
ja matkaan. kirjoitti:
Siis Hulluttelut alkavat tuota pikaa ens viikolla, toivottavasti tulee hyvän hintaisia lippuja Budapestiin.
Hullujen Päivien luettelo löytyi tänään postilaatikosta. Esimmiseksi tsekkasin Budapestin lennot ja sieltähän ne löytyivät heti ensimmäiseltä aukeamalta hintaan 199 euroa. Torstaina niitä sitten saa varata että nyt tuli Stockmannille asiaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521693877Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään793080Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv462133Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka232023Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?491870TUNNISTELAATIKKO
Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain851331Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?
Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään251268- 401260
Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?
Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli581048Valehdella saa, totuus salataan
Vaikuttaa vähän siltä, että sensuuria toteutetaan juorupalstallakin. Asioita saa kaunistella ja vääristellä, mutta totuu10758