GNLD VS AMWAY

kumpi??

Olen mukana amwaylla,mutta kuulin niin asiasta että GNLD menestynyt nopeasti paitsi jotka sanoivat minulle tuotteet aika huonot.Kumpi parempi GNLD vaiko amway??Katsoisin teidän vastaukset enemmän joko amway tai GNLD.Kertokaa mitä GNLD:n ja amway:n puolet on?Niin on,että amwaylla pelkästään 2-5vuotta panoksella mutta se vain arviolta paitsi ei se ole tosiasiassa koska riippuen ihmisestä joko pääsee pidemmälle vai lyhyelle jos paljon tavata ihmisiä aktiivisena.Amwaylla tuotteet voi tuoda kotiin ovelle asti eikä tarvitsee postista mutta GNLD??Jos amwaylla mukana aloittamiseen niin mitä sitten jos ihmiset eivät halua liityä tai käyttää tuotteita niin miten toimia eteenpäin?Ei voi olla ilman palkkiot vaikka ihmiset ei ikinä liityä tai käyttää tuotteita siksi se ei toimisi.Jos vastaukset GNLD ja amway eniten niin se sitten vaikea ratkaista että GNLD vaiko amway.Amwaylla ei ole ostospakkoa,mutta entä GNLD?Pyydän teitä vain asialliset eikä haukkua turhia sen takia,kiitos.

7

576

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RiittaF

      Niin, olen kokeillut kumpiakin tuotteita, ja jostain syystä GNLD tuntuu vähän halvalta eikä ole mielestäni hintansa arvoisia aineita. Bonuspuolesta en osaa sanoa, koska aikoinaan valisin Amwayn, eikä GNLD systeemistä ole kokemuksia.

      • Systeemi.

        Tutkin toki GNLD:stä mutta sehän pelkkä vain ravintolisät ja vitamiinit kuin amwaylla aika montakin eri tuotteita.Kuulosta aika paremmalta amway,koska mahdollisuus kokeilla minkä tuotteen sitten on.


    • 16+7

      Halusit asiallista vastausta. Jätä kumpikin huijaus, et kärsi enää enempää.

      • huijauksesta.

        Kysyn vain muiden mielipiteen mukaan.En näe missään että olisi huijausta kumpikin.GNLD aivan pelkästään vain ravintolisät ja vitamiinit ei muuta kuin amwaylla montakin eri tuotteet.Kukaan voisi napsia vain GNLD:n ravintolisät koko ajan?Tuskin.


    • Verkosto asian tunti

      Molemmissa menetät tasapuolisesti rahasi ja saat tehdä töitä ilmaiseksi idioottien kanssa.

    • Ulla_GNLD

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      82
      6511
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3571
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      3118
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2332
    5. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      28
      2201
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      121
      2107
    7. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      190
      2062
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2019
    9. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      1882
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1638
    Aihe