kepulaiset

ovat pilanneet saitin anus ja uloste jutuillaan. mikään asiallinen keskustelu ei onnistu kun heti on joku kepulainen kirjoittelemassa homoeroottisista kokemuksistaan
2128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ovat olennainen osa kepulaisuutta

Äänestä
  • controllin ja mannisen anukset ovat ihania härkiä. (härkiminen tarkoittaa että mies nussii miestä persereikään)täytyi laittaa väliin selvitys kun punikit ovat niin tyhmiä etteivät tiedä edes mitä härkiminen tarkoittaa ja muutenkin homosanasto on niillä pahasti hakusessa. punikit on kyllä todella tyhmiä kun eivät tajua homoilun päälle yhtään mitään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sonnimies, kirjoitti:

ovat pilanneet saitin anus ja uloste jutuillaan. mikään asiallinen keskustelu ei onnistu kun heti on joku kepulainen kirjoittelemassa homoeroottisista kokemuksistaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu