Varmastikin narkkien hilluminen ja koloistaan ulostuleminen alkaa jo itsekutakin kyllästyttämään. Elottavan imelät, kannabisnarkkareiden aikaansaamat savut ovat todella lopetettavissa. Ja ihan helposti.
Käräytä narkkari. Tee kansalaisvelvollisuutesi ja anna vihjeesi mm. kannabisdiilereistä sekä käyttäjistä.
Kannabisnarkkari on itserakas, omahyväinen, lainrikkomista ja kannabiskulttia levittävä vähä-älyisten edustaja. Käräytys käy helposti:
https://www.poliisi.fi/poliisi/home.nsf/feedbacktip?openform&l=1
käräytä narkki
7
448
Vastaukset
- vittupäänatsisika.
pilvenvetäjät eivät juuri muita häiritse. Paitsi näillä foorumeilla.
- ÄÄÄ77
Jes! Asiaaa!
- Tsupk.
Ei teillä ole mitään kansalaisvelvollisuuksia aiheuttaa toisille vaikeuksia ja ongelmia,
en usko että "narkit" kovin häiritsevät Teitä olemassaolollaan.
- keuhkomies
Käräytä mutsis !
- käräytetään
Meidän taloyhtiössä on sellainen linja että kaikki narkit ilmoitetaan poliisille. Muuttakoot Kallioon se paikkahan on niitä täynnä, tosin poliisi koventaa sielläkin otteitaan näihin mätäpaiseisiin.
- gaddafi
kylä lähtee! kaljaa hanaa tana!!!!1!! jeejee!!!!tappaa pitäs narkit! kaikki nistit aina kofeiini, nikotiini ja alkoholi nisteistä lähtien! jäljelle jääneet, puhtoiset, oikeamieliset puritaanit voivat sitten rientää vahtimaan suomineidon rajoja aseet ojossa, päät kaljuina ja maammelaulu megafoneista soiden!! mikä eden! euforia!
- huumeet ovat myrkkyä
Ainoa hyvä narkkari on kuollut narkkari, pakkohan se on sinunkin myöntää taikka et tiedä hommista yhtään mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741084
- 68974
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104938- 47932
- 51875
- 49694
- 31649
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34587- 50580
- 38536