Tänään; ajelin pilluni puoliposliiniksi. Pukeuduin korkokenkiin, sukkiiin ja korsettiin. Sidon mieheni käsiraudoilla nojatuoliin makuuhuoneemme nurkkaan. Odotan kahta nuorta miestä iltapanolle.
Kiihotun, kun näen mieheni katselevan naimistani noiden miesten kanssa. Tämä on minun tapani toteuttaa seksuaalisuuttani... mieheni suostumuksella.
Kiihotun, kun näen mieheni katselevan naimistani noiden miesten kanssa. Tämä on minun tapani toteuttaa seksuaalisuuttani... mieheni suostumuksella.
Vastaukset 3
Vanhimmat
jaa.. minäkun ajattelin että teitä olisi viisi ja kaikki sidotte itsenne tuoliin ja alatte harrastaan ryhmäseksiä.
Sido miehes patteriin kiinni ja rankaise ilman rasvaa :-)
Laitathan miehesi nuolemaan jokaisen kalu kovaksi...Ja panosessioiden jälkeen puhtaaksi!!!
Kun miehet lopettavat miehellesi laitetaan kondomi ja runkataan niin että laukeaa...
Sitten hänen suuhunsa pullautetaan kondomista lastit jotka hän kiltisti nuolee ...miesten nähden..
kun miehet poistuvat hän nuolee pimppasi puhtaaksi!!!
olis kiihottavaa olla sidottuna ja katsoa vierestä kun kulta tekisi musta aisurin.lopuksi voisin putsata vehkeet.