playback-Anna nakuilee

Iltalehden mukaan playback-Anna haluaa karistaa pikkutytön imagon lopullisesti.
41093
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pakkohan sen on jotain keksiä kun KAIKKI ovat jo huomanneet ettei siitä ole laulajaksi.

Äänestä

  • on se jännää kun yksi alkaa haukkumaan niin muut törsöt seuraa perässä muuten on aivan seesteistä vaikka joku saattaisi joskus kehuakin retostella se ei sytytä ketään .

    Äänestä

ssssssssssssssss

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miestenlehdessä? kirjoitti:

Iltalehden mukaan playback-Anna haluaa karistaa pikkutytön imagon lopullisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu