Touko Laaksonen

Tietääkö kukaan miestä nimeltään Touko Laaksonen? Olen joissakin yhteyksissä kuullut nimen, taiteilijapiireissä, mutta en tiedä tarkemmin. Mistä saan yhteyttä??
592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Svekko pervo on ilmeisesti vielä kaappihomoutensa lisäksi nekrofiili.

Äänestä
  • Onko fenno menettänyt järkensä lopullisesti?? Mitä haluat sanoa??

    Äänestä

  • Fennuliino kirjoitti:

    Onko fenno menettänyt järkensä lopullisesti?? Mitä haluat sanoa??

    Että jotakin on pahasti vialla jos kaappihomo svekko kiihottaa 20 vuotta kuolleena ollut homoseksuaali. :D

    Äänestä

  • svekko gay kirjoitti:

    Että jotakin on pahasti vialla jos kaappihomo svekko kiihottaa 20 vuotta kuolleena ollut homoseksuaali. :D

    Onko Tomppa kuollut? No, silloinhan hänestä tulee koko maailman esikuva!! Suomalaiset, koko maailman homokansan esitaisteilijat!!......No, eihän siinä tainnut olla mitään uutisarvoa.......

    Äänestä

Sama mies oli Mannergaymin hovissa Mikkelissä, saappaita putsaamassa ja hevostalleilla. Sieltä hänelle jäi epäselvä mielikuva elimen oikeasta koosta, sekoitti hevosen pelit ja miesten pilit toisiinsa ja nahkasta.

Nahkafetissi se taisi olla. Sillekö Mannergaym antoi sen munakellon palkaksi vuosien hyvästä ja uhrautuvasta "työskentelystä"? Tiettävästi kerran M:n, jo gravitaationkin pissausasentoon lukitsema, saparo värähti ja sen kello heltisi tuosta suoritteesta, joka koitui koko suomen kansan parhaaksi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuvataiteilija kirjoitti:

Tietääkö kukaan miestä nimeltään Touko Laaksonen? Olen joissakin yhteyksissä kuullut nimen, taiteilijapiireissä, mutta en tiedä tarkemmin. Mistä saan yhteyttä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu