Mainostavat fillareita,joita ei sitten löydy myymälöistä kun menee katsomaan.Tulee joo kuulemma lisää myöhemmin.Kun eivät edes yhtä näytekappaletta viitsi pitää näkyvillä niin pitäköön fillaribisneksensä,ei ne tarjoukset nyt niin hyviä ole.
Intersportin tarjoukset
5
1147
Vastaukset
- onnea.
samaa sitten kun viime vuonnakin,
kun fillareita ei ollut soitin kaupan aulasta ja kyselin,
myyjä kertoi että on liikkeessä, kävelin puhelin korvalla olevan myyjän luo.
ei olut pyöriä, mutta lupasin antaa nauhoituksen ylempään johtoon ja jakaa netissä,
kaveri maksoi 300 euroo alle 2 tunnissa tililleni.
tee samoin, hiillosta hieman.- velosipedi
Kyselin joo perään ja tein tarjouksen fillarista halvempaan hintaan,kunhan saatavilla.Lupasivat ilmoitella kunhan tulee ja ehdottamani hintakin kävi.
Viikkoon ei mitään ole kuulunut vaikka netissä koko ajan tarjous nähtävissä.Laitoin uuden tarjouksen taas vähän alemmalla hinnalla.
Oppiihan tässä sitten ajattelemaan asiaa eri tavalla:
http://www.kuluttajavirasto.fi/fi-FI/kuluttajaneuvonta/kuluttajan-oikeudet/alennusmyynti-tarjoukset/tarjoustuotteen-loppuminen/
Meinaan vaan,että olisin kerran jo ostanut pyydetyllä hinnalla ja sitten myöhemmin vähän alemmalla hinnalla..
Enkä olisi kirjoitellut tänne. - heh heee
Heh, niin varmaan, ihanko sait tilillesi 300 egee ilmaista rahaa?
En usko :DDD
- jlkljö
Intersportin tarjoukset ovat muutenkin harhaanjohtavia. Suuret alennusprosentit lasketaan ns. ovh:sta eli jostain täysin keksitystä tasosta jolla ei ole tavaraa ikinä myyty.
- takki täynnä..
Kiinasta isoissa konteissa meriteitsen ja kestäähän se kuljetus 1 kk. Yksi pyörä maksaa kaupalle 50 euroa ja myydään asiakaalle 650 eurolla, niin kyllähän siinä alennusta voi antaa ilman että takkiin tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825117Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813656Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers73375SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun343093SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt612977SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412316Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1042266Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292127Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan752105Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922059