että kun tässä leikin tällä nettilelulla jota jo kaikki aikuisetkin käyttävät, niin osaatko keksiä enää muuta seurusteluvaihtoehtoa?
Tulipa mieleeni
13
171
Vastaukset
- HTZA
naisille omat junanvaunut.
Koetapas tätä Suomessa, meillä kun ei vielä ole.
Käsi vaan rohkeasti pyllylle, toisella kyynärpäällä sitten hivelet rintoja, muka vahingossa.
Katsotaan sitten mitä tapahtuu.- Kiva ois tietää
naisista, Kuinkas siellä miehet on huomioitu? Kerroppa sekin! Mitä ne muka vahingossa tekevät?
- HTZA
Kiva ois tietää kirjoitti:
naisista, Kuinkas siellä miehet on huomioitu? Kerroppa sekin! Mitä ne muka vahingossa tekevät?
keskittyvät silmäpeliin.
Pippeliin sitten pakosta, kun, hyvä, esileikki pakottaa.
Vaikka minulla onkin, nykyään, tiukempi peräosa kun aikaisemmin, laajenisivat silmäni, jos huomaisin siellä naisen käden askartelevan.
Pelkästään miehille tarkoitettuun vaunuun en kyllä eksy.
Mukavaa olisi että meidän VR laittaisi vaunun kaikille, fyysisille, flirttailijoille.
Siellä voisi poiketa jokunen lepsokin, tiettävästi ovat hyviä "suutelijoita".
Tuon olen kyllä kuullut isoilta pojilta.
Iloisin, lauantaiterveisin
H.
- Leikkimielinen
Jos en osaisi seurustella muuten, niin miten sitten täälläkään??
- HTZA
Jos saat miehen/naisen kiinni, niin ota tai painaudu kainaloon, ole hiljaa ja laske kätesi oikeaan paikkaan.
Paikan saat kuvitella itse.
Etköhän saa/joudut kahvit keittämään, aamulla.
Siinäkään ei tarvtse ponnistella parisuhteen eteen.
Turha lörpöttely pilaa monta hyvää suhdetta.
- leikitään taas
vielä, että kyllä on hyvin lyönyt läpi tämä kapine ihmisten käytössä. Leluksi tämän ristin tässä ykspäivä.
Maailmanlaajuinen aikuisten lelu. Jota kaikki käyttää.
Eikö ois mitään muuta tekemistä?- Leikkimielinen
ansaita jokapäiväisen leipänsä. Sinulle se voi olla lelu mutta ei kaikille.
tää kone itsessään ole mikään lelu, Suoli24 voi ollakin.
Valtaosa ihmisistä tarvitsee konetta töissään. Nykyaikana nyt vaan ei pärjää ilman.- Leikitään
minttupuu kirjoitti:
tää kone itsessään ole mikään lelu, Suoli24 voi ollakin.
Valtaosa ihmisistä tarvitsee konetta töissään. Nykyaikana nyt vaan ei pärjää ilman.ainakin toivotaan ihmisten ajattelevan!
- Meriläinen
No mulle tää on ihan oikeesti pelkkä lelu.
Kone jota töissä käytän kun laitan sinne kerran tunnissa tietoja on sitten eri juttu.
Muuten kyllä seurustelen työkavereiden kanssa, ja sitten puhelimella kaukana olevien ihmisten kanssa.
Kyllä sitten tuolla ulkona kaikenlaisten ihmisten kanssa.
Toinen lelu mulla on tossa nurkassa josta äsken just katoin yhtä aikuisten satua, tallentelen niitä sinne katsoakseni välillä.
Koko elämähän on tavallaan pelkkää leikkiä. Jaa, just vietin päivän ulkosalla. Tuli siinä ihmisten, tuttujen ja vieraiden, kanssa juteltuakin.
tätä leluna, enkä leiki tällä. Tietokoneella voi tehdä paljon muutakin kuin kirjoitella keskustelupalstoille.
Seurustelen ihmisten kanssa ihan oikeasti, ystävien kanssa soitellaan, tavataan kasvotusten ja
jutellaan milloin mitäkin, mukavaa ja vakavaa. Sitä se oikea elämä on, tämä palstailu on ajanvietettä.- kawe
tätä *leluna pidä. Olin tänäaamuna tentissä (9-12.30) ja kirjoitin kolme esseetä, käsi ihan turtana, ei ole tottunut manuaaliseen tyyliin. Eli aasinsillan kautta, tämä kone on helpompi tapa kirjoittaa, kun voi fiksailla virheitä ym. Koska elelen nykyään yksin, tämän kautta seurustelen ja täällä vietän aikaani, kuuntelen musiikkiä, opiskelen, pelailen. Toki muutakin elämää on, tunteja on 24/vrk, olisi pitkää ilman seuraa.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1475574Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1383637"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263369Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363223Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi482773Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.512314- 242260
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2312213prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".112054Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk941842