Kokemuksia, entinen vippipankki vissiin.....
kokeilkaa
luottopalvelu.fi
6
1230
Vastaukset
- 6+18
Wired Bitin textarirahastuspaikka joka käyttää TXT muotoista textaripalvelua joka pystyy vastaamaan vaan yhdellä tavalla. Täysi textarirahastuspaikka. Ei kannata hakea, mitään et saa. Ei tunnistautumista eli laiton myös mutta toisaalta ei laiton kun ei kerran luottojakaan myönnä ja tunnistautuminen on pakollinen vain luotonmyöntäjille.
- näin se menee
pointti :) Noh onneks osaan jo kiertää kaikki wire-bit huijaukset, paska paikka eipä voi muuta sanoo..
- näin se tulee
näin se menee kirjoitti:
pointti :) Noh onneks osaan jo kiertää kaikki wire-bit huijaukset, paska paikka eipä voi muuta sanoo..
:):) Nooh, onneksi kaiklki ymmärtää, että olet itse oikea luuseri-paska, ja vois vielä muutakin sanoo, mutta ei viitti
- masamalinen
Hyvin sanottu, menkää kattoo www.nanolaina.fi - mun mielestä toimii, eikä varmasi ole tekstarirahastuspaikka.
- pähkinöijä
Näköjään ovat avanneet palvelun uudelleen. Ei taida tosin tämä uusi palvelu olla millään lailla kytköksissä tuohon vanhaan koijarifirmaan. Onko joku koittanut hakea lainaa tuolta?
https://luottopalvelu.fi/- lainoppinut
Putiikin takana on IPF Digital Finland, joka on näköjään Etelä-Suomen aluehallintoviraston luotonantajarekisterissä. Harmillista. Se merkitsee nimittäin, että lainasta saa periä korkoa. Itse suosin sellaisia paikkoja, jotka eivät ole kyseisessä rekisterissä. Korkeimman oikeuden mukaan sellaisten lainafirmojen lainoista ei tarvitse maksaa korkoa ollenkaan. Valitsemalla oikean putiikin viisas vippaaja säästää satoja ellei tuhansia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4658362Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195750Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2494694Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli474560Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s614065Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603900SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1673692- 901657
- 881089
- 41799