Soini rules!!

Ei enää mikää äijäpuolue! Fiksuja,kouluttautuneita naisia! PerusS tulee,oletko valmis:)
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • parhaimmillaan mitä perussuomalainen puolue edustaa. Eli eipä sillä ole mitään tärkeää sanomista. Tästä syystä ei mikään erikoisesti tiedotusväline uutisoinut tapahtumaa. KD:sa on sitä mikä vetoaa äänestäjään ja oikeaa sanomaa äänestäjille. Sitten on erikseen nämä mitkä me jätämme täällä Varkaudessa pelkäksi sooloilu puolueeksi, jota video pätkäkin kuvastaa.
    Varkauden valtuustossa on myös huomattu kuinka kevyttä politiikkaa perussuomalainen puolueen edustaja edustaa. Pelkää puhetta , mutta ei oikeaa sanomaa. Meidän kokouksessa ovat arvot kohdallaan ja huoli työttömien jokapäiväisestä toimeen tulosta. Viikonloppuna nähtiin kuka kantaa huolta työttömistä Varkaudessa ja myös nähtiin kuinka muutama perussuomalainen örisi torilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänet kotiin! kirjoitti:

Ei enää mikää äijäpuolue! Fiksuja,kouluttautuneita naisia! PerusS tulee,oletko valmis:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu