En voi enää jatkaa

näin. Olen ihan rikki.
En tiedä yhtään että, mitä sinä tästä ajattelit/ajattelet. Oliko tarkoituksesi vain kiusta vai olitko tosissasi milloinkaan ?
1266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämä nyt ei minua koske, mutta ihmettelen yleensäkkin sitä miten joku voi leikkiä toisen tunteilla. Itse en kyllä moiseen pystyisi. Onko se jotain itsetunnon pönkitystä tai testausta omasta viehätysvoimastaan. Sairasta leikkimistä sellainen, ei mitään muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhaan kaikki tää? kirjoitti:

näin. Olen ihan rikki.
En tiedä yhtään että, mitä sinä tästä ajattelit/ajattelet. Oliko tarkoituksesi vain kiusta vai olitko tosissasi milloinkaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu